Częste pytania
images/bannery_glowna/banner_glowna_05.png

Czy szukasz pomysłu na oryginalny i wzruszający prezent dla swoich rodziców? Czy chciałbyś zobaczyć ich reakcję, gdy zobaczą na nowo swoją młodość? Czy chcesz podarować im coś, co będzie dla nich cenną pamiątką na całe życie?

Jeśli tak, to mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: przegraj archiwalne kasety wideo w naszej firmie www.vhs.waw.pl i zaskocz swoich rodziców niezapomnianym prezentem!

Rocznica ślubu ręce

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym przegrywaniem starych kaset wideo na nowoczesne nośniki cyfrowe takie jak: USB pendrive, przenośny dysk USB czy kartę microSD. Możemy przegrać każdy typ kasety wideo, np. VHS, S-VHS, VHS-C, Video 8, Hi8, Digital8, MiniDV, HDV itp. Zajmujemy się także digitalizacją nagrań dźwiękowych z kaset magnetofonowych lub szpul.

Dzięki naszym usługom możesz ocalić od zapomnienia i zniszczenia cenne wspomnienia z młodości swoich rodziców. Możesz pokazać im ich ślub, narodziny dzieci, pierwsze kroki i słowa, rodzinne wakacje, uroczystości i imprezy. Możesz usłyszeć ponownie głos babci i dziadka, którzy już nie żyją. Możesz podzielić się tymi emocjami ze swoimi dziećmi i wnukami.

Nie zwlekaj i zamów już dziś przegrywanie archiwalnych kaset wideo w naszej firmie www.vhs.waw.pl. Wystarczy, że zadzwonisz do nas pod numer (22) 42 33 533 lub napiszesz e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Oferujemy szybką i tanią realizację zamówień oraz gwarancję jakości i bezpieczeństwa nagrań.

Przegraj archiwalne kasety wideo w naszej firmie www.vhs.waw.pl i spraw swoim rodzicom radość pokazując im ich młodość! To będzie najlepszy prezent na rocznicę ślubu, urodziny taty lub mamy, imieniny czy inną okazję. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz!

Jeśli nie możesz przyjechać osobiście możesz wysłąć do nas kasety z wesela, chrzcin czy pierwszej komunii przy pomocy paczkomatu. Tutaj znajdziesz więcej informacji jak to zrobić. Działamy na terenie całej Polski.

VHS logo Przegrywanie kaset miniDV ZACHOWAJ SWOJE WSPOMNIENIA! PRZEGRAJ KASETY VHS, S-VHS, VHS-C, miniDV, HDV, Hi8, DIGITAL8, Video8 NA PŁYTY DVD lub na USB Pendrive do formatu MPEG-4 / MP4 ! Kopiowanie kaset miniDV  Logo VHS